Zestaw wkładów filtrujących AquaPura Macchiato

549,00 zł
Kod produktu:
ZWF2 MACCHIATO
Chwilowo brak w magazynie. Prosimy pytać o termin dostawy - tel.: (+48) 42 612 45 02
Specyfikacja
  • Przepływ wody:1,7 l/min
  • Ciśnienie robocze:2 - 6 barów
  • Temperatura pracy:4 – 38 °C
  • Okres eksploatacji wkładów:11 000 l / 6-12 miesięcy

Wszystkie modele to filtry przepływowe. Podłącza się je do wody zimnej, wyjście z filtra zaś do przyłącza wody zimnej w standardowej baterii kuchennej -nie jest konieczna trójdrożna bateria do wody filtrowanej. Obydwa złącza to standardowe 3/8".

Woda jest niezbędna dla życia i zdrowia człowieka. Jednak nie każde źródło wody jest bezpieczne i czyste. Wiele z nich zawiera zanieczyszczenia takie jak bakterie, wirusy, metale ciężkie, pestycydy czy chlor.

Dlatego warto stosować filtr do wody, który oczyszcza ja z niepożądanych składników i poprawia jej smak i zapach. Filtr do wody zapewnia nam dostęp do świeżej i zdrowej wody bez konieczności kupowania jej w butelkach. Odpowiedni model pomaga chronić również urządzenia takie jak ekspres do kawy przed osadzaniem się kamienia, oszczędzając nam czasu i pieniędzy na jego usuwanie przedłużając ich żywotność.

To korzystne dla naszego zdrowia jak również dla portfela i środowiska.

Wkład węglowy usuwa chlor i jego pochodne, metale ciężkie w tym ołów, pestycydy, substancje organiczne, detergenty i fenole. Poprawia smak i zapach wody.

Wkład demineralizacyjny przekształca postać jonów wapnia i magnezu, pozostawiając je w wodzie. Dzięki temu woda zachowuje pełnie naturalnego smaku, pozwalając przyrządzić pyszną kawę. Jednocześnie wapń i magnez w zmienionej postaci nie osadza się jako kamień co pomaga chronić Twój ekspres do kawy.

Wkład sedymentacyjny o dokładności 5 mikronów skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne, usuwa piasek, szlam rzeczny, muł, rdzę, pyłki kwiatowe, mikroorganizmy, pył węglowy i inne osady.