Zespół Elleci

nasz zespół

Ciekawość i chęć przekraczania granic oraz zadowolenia z osiąganych wyników, napędzają naszą pracę. Za każdym produktem Elleci stoi pasja ponad 250 osób. Mężczyzn i kobiet, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby zaspokoić każdą potrzebę naszych klientów.

Jesteśmy dumni z długiej historii naszej firmy, w której każdy pracownik odegrał kluczową rolę.

Sukces Elleci jest wynikiem zaangażowania i poświęcenia każdego członka naszego zespołu, ponieważ to dzięki naszym wartościom rodzą się i rozwijają najbardziej innowacyjne pomysły.

Wartości, które wspierały nas przez pierwsze 25 lat i które pójdą z nami w przyszłość.

Wytrwałość, intuicja i duch innowacji pomagają naszym klientom osiągnąć dobre samopoczucie.

Elleci stosuje TQM (Total Quality Management), model organizacyjny „oparty na zaangażowaniu całej firmy w osiągnięcie celu”. Cała struktura firmy jest stale skoncentrowana na doskonałości we wszystkich funkcjach produktów i usługach, które są ważne dla klienta. Jednym z głównych celów wizji firmy są jej pracownicy.

Kierownictwo zawsze dążyło do przekazania tej wizji swoim pracownikom, zachęcając ich do dzielenia się i akceptowania wartości, których to wymaga, a co za tym idzie, każdy członek zespołu identyfikuje i docenia swoją specyficzną rolę w firmie. W ten sposób każdy mógł przez lata doskonalić swoje umiejętności i był zachęcany do wzięcia odpowiedzialności i uczestniczenia w tworzeniu inteligencji emocjonalnej firmy.