Certyfikaty

certyfikaty

100% CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ ELLECI

Certyfikat ten potwierdza, że ​​zlewozmywaki kompozytowe Elleci są:

certyfikaty 1

  • wyprodukowano we Włoszech;
  • wykonane z włoskich półproduktów;
  • wykonane z naturalnych materiałów najwyższej jakości;
  • wykonane przy użyciu ekskluzywnych projektów firmy;
  • wykonane przy użyciu typowego tradycyjnego włoskiego rzemiosła.

CERTYFIKATY

Zespół inżynierów, chemików, badaczy i projektantów projektuje i analizuje poszczególne etapy produkcji aż do gotowego produktu.

certyfikaty 2

  • Projekt, konstrukcja i aranżacja wnętrz.
  • Wykorzystanie wysokiej jakości naturalnych materiałów.
  • Zastosowanie włoskich półfabrykatów i formowanie za pomocą opatentowanego systemu Elleci GPS.
  • Wewnętrzna kontrola jakości Elleci.
  • Opakowania Elleci.
Elleci reprezentuje włoską doskonałość w projektowaniu zlewozmywaków, łącząc tradycję i innowację, aby stworzyć doskonały, w 100% certyfikowany styl „Made in Italy”. Od projektowania materiałów i produktów po wszystkie etapy procesu przemysłowego, rezultatem jest ogromna elastyczność w zakresie kolorów, materiałów, akcesoriów i dostosowywania, dopasowywanie kolorów środowisk i koordynacja z produktami Made in Italy. Skutkuje to wysokimi standardami jakości opartymi na specyficznych potrzebach klientów i rynku.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

„Różnica między czymś dobrym a czymś wspaniałym to dbałość o szczegóły” (Charles R. Swindoll)

W Elleci każdy proces projektowania i produkcji związany z naszymi produktami jest podszyty niezwykłą dbałością o szczegóły. Ponieważ wiemy, ile nasi klienci oczekują od nas, dokładamy wszelkich starań, aby z czasem zagwarantować stałe standardy doskonałości.

PATENTY

Każdy patent Elleci jest wynikiem wielu godzin pracy, a przede wszystkim badań nad tym, jak możemy połączyć technologię, innowacyjność i design.

Elleci posiada w pełni wyposażone laboratorium do opracowywania i szczegółowego formułowania nowych kolorów i materiałów przy użyciu najnowocześniejszych procesów i procedur. Umiejętności, które wypracowaliśmy przez lata sprawiają, że Elleci może dostarczać swoim klientom nowe rozwiązania kolorystyczne.

Nasze laboratoria stale wykonują zaawansowane badania kolorymetryczne oraz analizy chemiczne i fizyczne materiałów.

Kolejnym kluczowym aspektem jest Design. „Progetto” oznacza design. A „progettare” pochodzi z łaciny, co oznacza rzucanie do przodu. Design to świadomość: świadomość teraźniejszości i wyobrażanie sobie przyszłości. Design to dyscyplina techniczna, naukowa, socjologiczna i humanistyczna, łącznik pomiędzy inżynierią, sztuką, wynalazkiem, stylem, produkcją i rynkiem.

Istnieją techniki i teorie, które znajdują odzwierciedlenie w Elleci w projektowaniu i produkcji najnowocześniejszych technik, produktów i rozwiązań.