O Elleci

Od prawie 30 lat firma Elleci dokłada wszelkich starań aby osiągnąć jak najwyższy poziom innowacji swoich wyrobów, pojmowanej jako wyraz zaawansowanej technologii oraz punkt łączący przeszłość z przyszłością.
Dzięki swojemu zaangażowaniu w realizację wysokiej jakości projektów o wyjątkowym charakterze, Elleci stało się w naszych czasach “specjalistą w dziedzinie zlewozmywaków”, skupiającym się na koncepcji koloru w wystroju kuchni.

30 lat wydawać się może długim okresem, ale minęło w mgnieniu oka. 19 października 1992 roku rozpoczęliśmy tę szaloną, ekscytującą przygodę, niezwykłą podróż. Za nami już prawie 30 lat ciągłych wyzwań i trudności, ale i ogromnej satysfakcji.

W 2008 roku, po zdobyciu pierwszego miejsca na rynku włoskim,  rozpoczęliśmy proces rozwoju naszej działalności na arenie międzynarodowej, na nowych rynkach. Zostało to połączone z ciągłym wyzwaniem technologicznym, aby dotrzymać kroku czasom, tam gdzie to możliwe, kreować zmiany i rozwój, przyczyniać się do ewolucji technologii oraz czynić je prostszymi i coraz bardziej powiązanymi.

Nasza strategia na sukces brzmiała: „Rozwijające się pomysły”.

100% MADE IN ITALY 

JAKOŚĆ ELLECI POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI.

Ten certyfikat potwierdza, że zlewozmywaki kompozytowe Elleci zostały:
  • wyprodukowane we Włoszech;
  • wykonane z włoskich półproduktów;
  • wyprodukowane z naturalnych materiałów najwyższej jakości;
  • realizowane według ekskluzywnych projektów spółki;
  • wytwarzane zgodnie ze szkołą typowego, tradycyjnego rzemiosła.
Zespół inżynierów, inżynierów chemicznych, badaczy i projektantów analizuje poszczególne fazy produkcji aż do produktu finalnego.
certyfikat made in italy
certyfikat ISTA
Elleci reprezentuje włoską doskonałość w sektorze techniki kuchennej, łącząc tradycję z innowacją w doskonałym włoskim stylu. Produkty powstają w 100% we Włoszech są też tam atestowane. Produkcja obejmuje etap począwszy od projektu, materiałów i produktów poprzez wszystkie fazy procesu przemysłowego, wynikiem czego jest uzyskanie szerokiej gamy kolorów, materiałów i akcesoriów. Umożliwia adaptację i kombinację kolorystyczną pomiędzy pomieszczeniami i synchronizację ich z innymi produktami typowo włoskiej produkcji. Jest to możliwe dzięki wysokim standardom jakości wypracowanym z konkretnym klientem i wymaganiami rynku.