Ekologia

ekologia
zawsze w zgodzie z naturą
zielony listek

CERTYFIKAT GREENGUARD

Elleci zawsze podążała ZIELONĄ ścieżką zaangażowaną w ulepszanie jedynego dostępnego dla nas świata i jesteśmy dumni, że jesteśmy pierwszym producentem zlewozmywaków kompozytowych, który uzyskał certyfikat GREENGUARD od UL (Underwriters Laboratories), jednej z najbardziej uznanych organizacji na świecie w sferze bezpieczeństwa, stworzony w Stanach Zjednoczonych ponad 125 lat temu.

Program certyfikacji GREENGUARD zaświadcza, że ​​wszystkie zlewozmywaki kompozytowe Elleci spełniają najbardziej rygorystyczne normy w zakresie poziomów emisji lotnych związków organicznych (LZO) i innych szkodliwych chemikaliów w środowisku wewnętrznym, które mogą mieć niekorzystne skutki zdrowotne, takie jak bóle głowy, pieczenie oczu. podrażnienie dróg oddechowych i ataki astmy.

certyfikat green guard

Posiadanie certyfikatu GREENGUARD oznacza, że ​​Elleci może zagwarantować swoim klientom zlewozmywaki, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane aby poprawić jakość powietrza w domu, stworzyć go czystszym i zdrowszym. Oznacza to oferowanie produktów spełniających wysokie standardy jakości, rygorystycznie testowanych i certyfikowanych przez niezależną organizację zewnętrzną w celu zagwarantowania niskiej emisji substancji chemicznych i lotnych związków organicznych (LZO).

Zadowolenie i zdrowie klientów jest priorytetem w działaniach Elleci zmierzających do stworzenia otoczenia kuchennego najwyższej jakości, które jest bezpiecznie i komfortowe. Poprzez certyfikację według surowych wymogów GREENGUARD dajemy temu dobitnie wyraz.

zielony listek

CYKL PRODUKCYJNY Z MINIMALNYM WPŁYWEM NA ŚRODOWISKO

Nasze działania w obszarze materiałów i odzyskiwania energii z odpadów przemysłowych stanowią wzorcową alternatywę w zakresie oszczędzania zasobów nieodnawialnych i recyklingu w warunkach bezpiecznych dla ludzi i środowiska.

Nasze innowacyjne rozwiązania są nakierowane na optymalizację wykorzystania zasobów, redukcję zużycia wody i energii oraz zagospodarowanie odpadków organicznych w kuchni.