Wkład filtrujący WF2 AquaPura Ultra

199,00 zł
Kod produktu:
WF2 ULTRA
Chwilowo brak w magazynie. Prosimy pytać o termin dostawy - tel.: (+48) 42 612 45 02
Specyfikacja
  • Przepływ wody:1,7 l/min
  • Ciśnienie robocze:2 - 6 barów
  • Temperatura pracy:4 – 38 °C
  • Okres eksploatacji wkładów:11 000 l / 6-12 miesięcy

Wszystkie modele to filtry przepływowe. Podłącza się je do wody zimnej, wyjście z filtra zaś do przyłącza wody zimnej w standardowej baterii kuchennej (nie jest konieczna trójdrożna bateria do wody filtrowanej). Obydwa złącza to standardowe 3/8".

Woda jest niezbędna dla życia i zdrowia człowieka. Jednak nie każde źródło wody jest bezpieczne i czyste. Wiele z nich zawiera zanieczyszczenia takie jak bakterie, wirusy, metale ciężkie, pestycydy czy chlor.

Dlatego warto stosować filtr do wody, który oczyszcza ja z niepożądanych składników i poprawia jej smak i zapach. Filtr do wody zapewnia nam dostęp do świeżej i zdrowej wody bez konieczności kupowania jej w butelkach. Odpowiedni model pomaga chronić również urządzenia takie jak ekspres do kawy przed osadzaniem się kamienia, oszczędzając nam czasu i pieniędzy na jego usuwanie przedłużając ich żywotność.

To korzystne dla naszego zdrowia jak również dla portfela i środowiska.

Wkład węglowy z ultrafiltracją o dokładności 0,1 mikrona pozwala nie tylko zanieczyszczeń mechanicznych (piasek, muł, rdza, itp.) ale także wybranych drobnoustrojów.

Usuwa chlor i jego pochodne (maksymalne pozostałe stężenie cholu 0,3 ppm). Polepsza smak i zapach wody.