NOWE NAGRODY DLA ELLECI! PROGRAM MODUŁOWY DIALOGO ZDOBYWA NAGRODĘ IF PRODUCT DESIGN AWARD 2021

NOWE NAGRODY DLA ELLECI! PROGRAM MODUŁOWY DIALOGO ZDOBYWA NAGRODĘ IF PRODUCT DESIGN AWARD 2021

Kilka tygodni po przyznaniu nagrody Red Dot Design Award 2021 – Best of the Best, kolejna prestiżowa międzynarodowa nagroda za wzornictwo wzbogaca wizytówkę Elleci.

DIALOGO zostało nagrodzone iF Product Design Award 2021, coroczną nagrodą przyznawaną przez iF International Forum Design w Hanowerze, które po raz kolejny wybrało najlepsze międzynarodowe projekty wzornicze spośród prawie dziesięciu tysięcy kandydatów z 52 krajów.

Wysoce wyspecjalizowane jury, składające się z 98 sędziów z 21 różnych krajów, nagrodziło Dialogo za innowacyjne koncepcje formy, funkcjonalności i kreatywności. Racjonalny projekt, niezwykła wszechstronność akcesoriów oraz wysoka jakość materiałów były głównymi powodami przyznania nagrody.

Od ponad 60 lat nagroda iF DESIGN AWARD jest uznawana za jedno z najlepszych referencji określających jakość wyjątkowo zaprojektowanych obiektów. Logo iF jest rozpoznawane na całym świecie dzięki bardzo wysokiej jakości usług projektowych, a nagroda iF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie.

Bardzo duży zbiornik główny to prawdziwa stacja robocza z platformą o zwiększonym nachyleniu dla lepszego przepływu wody. Wyposażony kanał, pierwszy z kompozytu, jest przeznaczony do umieszczania narzędzi przed i po ich użyciu, zwiększając ergonomię i praktyczność w kuchni. Seria praktycznych akcesoriów (z aluminium, silikonu, polipropylenu spożywczego) uzupełnia modułowy program, aby mieć wszystko, czego potrzebujesz w fazie przygotowywania żywności, ustanawiając prawdziwy dialog między wszystkimi elementami kuchni.

Akcesoria przesuwają się po wewnętrznej krawędzi zlewu, aby zawsze znaleźć się w idealnej pozycji; niespotykana dotąd pokrywa, wykonana z tego samego materiału co zlewozmywak, ukrywa odpływ i zapewnia ciągłość przestronnej, bardzo dużej wannie o podwyższonym nachyleniu dna. Cecha, która wraz z prostokątnym przelewem i boczną częścią do montażu baterii i akcesoriów podkreśla niezwykle innowacyjny charakter DIALOGO.