O Elleci

Od ponad 24 lat firma Elleci Dokłada wszelkich starań aby osiągnąć jak najwyższy poziom innowacji swoich wyrobów, pojmowanej jako wyraz zaawansowanej technologii oraz punkt łączący przeszłość z przyszłością.
Dzięki swojemu zaangażowaniu w realizację wysokiej jakości projektów o wyjątkowym charakterze, Elleci stało się w naszych czasach “specjalistą w dziedzinie zlewozmywaków”, skupiającym się na koncepcji koloru w wystroju kuchni”.

100% MADE IN ITALY
CERTYFIKATY

JAKOŚĆ ELLECI POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI.

Ten certyfikat potwierdza, że zlewozmywaki kompozytowe Elleci zostały:

  • Wyprodukowane we Włoszech;
  • wykonane z włoskich półproduktów;
  • wyprodukowane z naturalnych materiałów najwyższej jakości;
  • realizowane według ekskluzywnych projektów spółki;
  • Wytwarzane zgodnie ze szkołą typowego, tradycyjnego rzemiosła.

Zespół inżynierów, inżynierów chemicznych, badaczy i projektantów analizuje poszczególne fazy produkcji aż do produktu finalnego.

Elleci reprezentuje włoską doskonałość w sektorze techniki kuchennej, łącząc tradycję z innowacją w doskonałym włoskim stylu. Produkty powstają w 100% we Włoszech są też tam atestowane. Produkcja obejmuje etap począwszy od projektu, materiałów i produktów poprzez wszystkie fazy procesu przemysłowego, wynikiem czego jest uzyskanie szerokiej gamy kolorów, materiałów, akcesoriów, adaptacja i kombinacja kolorystyczna pomiędzy pomieszczeniami i synchronizacja ich z innymi produktami typowo włoskiej produkcji. Jest to możliwe dzięki wysokim standardom jakości wypracowanym z konkretnym klientem i wymaganiami rynku.