ELLECI NAGRODZONY RED DOT DESIGN AWARD 2021 – BEST OF THE BEST ZA PROGRAM MODUŁOWY DIALOGO

ELLECI NAGRODZONY RED DOT DESIGN AWARD 2021 – BEST OF THE BEST ZA PROGRAM MODUŁOWY DIALOGO

Dzięki modułowemu programowi DIALOGO Elleci zdobywa jedną z najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród w świecie designu, zdobywając nagrodę Red Dot Design Award 2021 za Product Design.

Ponadto DIALOGO otrzymało nagrodę Best of the Best, najwyższą nagrodę przyznawaną w konkursie i zarezerwowaną dla najlepszego produktu we własnej kategorii produktowej. Spośród ponad 6500 produktów kandydujących z ponad 60 krajów, DIALOGO zostało zatem uznane przez międzynarodowe jury Red Dot za najlepszy zlewozmywak kuchenny na rok 2021.

Program modułowy DIALOGO, zaprojektowany w ramach Elleci Design Center i składający się z dużego zlewu kompozytowego, wyposażonego toru również z kompozytu oraz szeregu akcesoriów wielofunkcyjnych, wyróżniał się swoimi walorami wzornictwa, oryginalności, technologii i innowacyjności. Nagroda Red Dot Design Award, przyznawana od ponad 60 lat, jest najbardziej znanym i najważniejszym międzynarodowym wyróżnieniem dla projektowania produktów i zawsze nagradza firmy, które są pionierami wzornictwa na poziomie międzynarodowym swoimi projektami.

Nagroda przyznana DIALOGO po raz kolejny świadczy o zdolności Elleci do przekształcenia zlewu w designerski obiekt, bohatera w kuchni.